Teknoloji

Xiaomi Black Shark 2

 

Xiaomi özellikle piyasaya sürmüş olduğu oyuncu telefonları ile kullanıcıların sürekli olarak takip ettikleri telefon firmalarından birisi olmaya devam ediyor.

Xiaomi Black Shark 2 model oyuncu telefonlarının yeni yayınlanan tasarım videosunda özellikle telefonun üzerinde kullanılmış olan aydınlatmalar dikkat çekiyor. Aynı zamanda özellikleri ile de oyun severlerin oldukça hoşlarına gidecek olan Xiaomi Black Shark 2 diğer oyuncu telefonlarına nazaran uygun fiyatlı olmalarından dolayı oyun severlerin tercihi oluyor.

Xiaomi Black Shark 2 Işıklandırması

Xiaomi Black Shark 2’de kullanılmış olan ışıklandırmalar oyuncu bilgisayarlarından ilham alınmışa benziyor. Bilgisayarlarda olduğu gibi farklı renklerdeki ledlerden yayılan ışıkları sayesinde oyuncuların oyun içerisine daha fazla girebilmelerine imkan sağlıyor. Telefonun ­2 yan tarafından da yayılan ışıkları ile birlikte arka kısımdaki logoda da ışıklandırma kullanılmış.

Xiaomi Black Shark 2 Özellikleri

Xiaomi Black Shark 2 özellikleri ile de yüksek performansta oyun oynayabilmenize imkan sağlamaktadır. 128 GB depolama alanına sahip olacak telefon ile hafıza sorunu yaşamanız engellenmeye çalışılmıştır. Aynı zamanda micro SD kartlar ile hafızayı arttırabilmeniz de mümkün olacaktır. 18:9 ekran oranı olacak telefonun özellikleri hakkında henüz detaylı bilgi açıklanmamıştır. Telefon ile ilgili olarak yayılan kısa videoda sadece yapılan ışıklandırmalar paylaşılmıştır.

Oyun telefonları özellikle oyun severlerin sürekli olarak kullanabilecekleri ve istedikleri yerlerde oyun oynayabilmelerine imkan sağlayan araçlardır. Bilgisayar oyunlarının büyük çoğunluğunun akıllı telefonlarda da oynanabilmesi ile artık sektörde oyun telefonu ihtiyacı doğmuştur. Bu nedenle birçok teknoloji firması ürettikleri oyuncu telefonları sayesinde sektörde kalıcı hale gelmeye çalışırlar. Oyuncu telefonlarının en önemli üreticilerinden olan Xiaomi yeni modelleri ile kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Henüz piyasaya sürülmeyen Xiaomi Black Shark 2 oyun severler tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu