Yaşam

Rüyaların Anlamları ve Gerçek Hayat

Çok sık rüya görebileceğiniz gibi, çok nadirde görebilirsiniz, pek çoğumuz rüyalarını hatırlamakta zorlanır, hatırlayanlar ise hemen rüyaların anlamları hakkında bilgi sahibi olmak ister. İşte bir kaç rüyanın ne anlama geldiğini sizlere açıklıyoruz.

 

Rüyaların Anlamları ve Gerçek Hayat
Rüyaların Anlamları ve Gerçek Hayat

Sık Görülen Rüyaların Anlamları

Rüyanızda tuzağa düşmüş veya kaybolmuş olabilirsiniz. Bu bir anlamda çelişkiyi ifade ediyor. Gerçek hayatınızda deneyiminizden geçen bir konu, bazı anlarda karar vermenizi zorlaştırabilir. Rüyanızda kaybolduğunuz görmek de çelişkiye düşeceğinize işarettir.

Rüyaların Anlamları ve Gerçek Hayat
Rüyaların Anlamları ve Gerçek Hayat

Rüyanızda felç olduğunuzu görmeniz durumunda, gerçek hayatınızda da herhangi bir olay karşısında kontrolde zorlandığınız anlamı çıkar. Sizi eli kolu başlanmış yapan bir durumu da işaret eden bu rüyayı görenler genelde olaylardan etkilendiğinde çözümü rüyalara bırakmadır.

Bazılarımız rüyalarında düşer. Kimi zaman gerçeklik hissi de veren bu rüyaların bazılarında derinliği görülmez bir sonsuzluğa gidiş gibi gelir insana. Gerçek hayatınızda bunun karşılığı ise para veya aşk konusunda bazı şeylerin kötü gideceğine işarettir.

Rüyaların anlamları dediğimizde, diş düşmesi hemen hemen hepimizin gördüğü bir rüya olarak karşımıza çıkıyor. Bu rüya, gerçek hayatta bir takım korkuları ifade ederken, utandığınız bazı durumlar ile de ilişkilendirilir.

Kişisel duygulardan kaçmayı anlatan rüyalardan biri de rüyanızda kovalandığınızı görmek. Korku ve acıyı da temsil eden bu rüya, beklentilerinizi ifade ediyor.

Hastalık veya ölüm görmek ise normal hayatınızda da hastalık evresine gireceğiniz anlamındadır. Diğer yandan kendiniz çıplak göreceğiniz bir rüya, savunmasız kalacağınızı gösteriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu