Güzellik

Pürüzsüz cilde sahip olmalıyım

Her kadın pürüzsüz ve kadife gibi bir cilde sahip olmak ister. Tabi ki büyük paralarla da bakım yaptırarak böyle bir cilde sahip olabilirsiniz ama maalesef hepimizin buna yetecek maddi gücü olmayabilir. Sizlere önereceğimiz birkaç güzellik sırrı ile evinizde de güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Bitki yağları ile örneğin badem yağı, lavanta yağı, argan yağı gibi yağlar ile hem cildinize hem de saçlarınıza hatta kirpiklerinize bile bakım yapabilirsiniz.
Saçlarınızın her zaman güzel kokması için çantanızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz sıklıkta kullanabileceğiniz bir saç spreyi öneriyoruz. Evde yapabileceğiniz bu sprey su ve aromatik yağlardan oluşuyor. Suyun içerisine birkaç damla seçtiğiniz hoş kokulu yağlardan damlatıp istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Vücudumuzun sağlıklı ve zinde kalması için duş alırken hiçbir zaman çok soğuk ya da çok sıcak su ile yıkanmayın. Üstelik bu saçlarınız için de çok zararlıdır.
Türk kahvesi içmeyi hepimiz çok severiz. Kahvemiz bittikten sonra telvesini yüzümüze, tüm vücudumuza ve hatta saçlarımıza bile sürebiliriz. Selüliti engellerken saçların da parlaklığını korumasını sağlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu