Burçlar

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burcu kadını özellikleri nelerdir? Adlı başlığımızda oğlak burcu kadınların genel ve fiziksel özellikleri ile aşk hayatlarından bahsedeceğiz. Detaylar makalemizde yer almaktadır.

Oğlak burcu kadını özellikleri nelerdir diye soracak olursanız genel olarak en baskın özelliği idealist olmasıdır. Gözü pek ve eli açık olan oğlak burcunun en önemli hayat felsefesi başarı ve hedefine ulaşmaktır.

Oğlak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Bu burçtaki kadınlar genellikle çekici ve aşırı kadınsı olurlar. Tok ses yapıları ve ciddi tavırları ile sert duruşlarını tamamlarlar. Geleneksel görünme eğiliminde olup oldukça zarif bir moda anlayışı ve vücut yapısına sahiplerdir. Güçlü görünen burçlar arasında olan oğlak burcu kadını görüntüsü ile gurur duyar ve bunu belli eder.

Oğlak Burcu Kadınında Aşk

Sert yapıda ve tavırda olmasına rağmen sevildiğini ve önemsendiğini hissetmek isteyen oğlak burcu kadını saygı görüldüğünü hissetmek ve hissettirmek ister. Yumuşak ve korumacı kalbi vardır. Oğlak burcu kadını aşkı bir oyun olarak görmez. Aksine onun için aşk hayatın önemli bir parçasıdır ve ne istediğini kesin bilir. Daha azına razı olmaz ve bütün sevgiyi bir dolu da saygı ile bekler. Zamanını boşa harcamaz ve genelde uzun süreli ilişkileri sever. Eğer sizin onunla sonsuza kadar beraber olacağınızı hissederse kendini size adar ve hiçbir fedakarlıktan da kaçınmaz.

Oğlak Burcu Kadınına Cinsel Hayat

Oğlak burcu kadınının cinsel hayatı oldukça dürüst ve çekinmeden ne istediğini söyleyebilen yapısından dolayı oldukça akışkandır. Partneriyle her zaman iletişim halinde olup onu mutlu etmek için her şeyi yapar. Fiziksel olarak çekici olmasından dolayı onlara talep az değildir. Bunun farkında olan oğlak burcu ilişkide özgüvenlidir. Cinsel yaşamlarında oldukça korkusuz ama bir yandan da bir o kadar tutkulu olan oğlak burcu kadını partnerini mutlu ederek ondan övgü almak ister.

Oğlak Burcunun En Uyumlu Olduğu Burçlar

Oğlak burcu kadının cesur ama geleneksel yönlerine uyum sağlayabilecek her türlü burçtan erkek ile iyi anlaşabilecek oğlak kadını zaten uzun süreli kalıcı ilişkiler arayacağı için sizin kalbinizi kolay kolay kırmaz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu