Yaşam

Lazer Lipoliz Nedir?

Vücut şekillendirme) uygulamalarında bir devrim niteliği taşıyan Lazer Lipoliz doğrudan yağ hücresinin zarının patlatılarak parçalanması yöntemidir. formmed Kliniğimizde uygulanan buı bu tedavi yöntemi tüm dünyada uygulanan ve başarısı kanıtlanmış bir yöntemdir.

Lazer Lipoliz Uygulanan Bölgeler

1- Karın, bel, basen gibi yağların yakılmasının dirençli olduğu bölgelerdeki yağ fazlalıkların vücuttan atılarak vücuda şekil verilmesinde

2- Karın, kol içi Yüz, boyun, gibi bölgelerde sarkmış olan cilde tekrar pürüzsüz görünüm kazandırılmasında

3- Aşırı terleme problemi yaşayan kişilerde terlemenin önüne geçilmesinde

Uygulama kişinin isteğine göre bu tedavi sonrası hemen sosyal ve iş hayatınıza devam edebilirsiniz. Lazer Lipoliz Uygulaması sonuç olarak 2-4 ay içersinde kendini gösterdiği için zayıflama aşamalı şekilde olur. Eğer siz Eğer Uygulama hakkında kimseye bir şey söylemezseniz kimse fark edemez

KİMLERE LAZER LİPOZ UYGULANIR

5-16 yaşını geçmiş tüm hastalara uygulanan Lazer Lipoliz Az veya orta düzeyde bazı bölgelerde yağ fazlalığı olan hastalar tarafından da tercih edebilir. Ayrıca aşırı terleme sorunu yaşayan kişiler koltuk altı içinde bu uygulamadan faydalanabilir. Tüm vücutta yağlanma şikayeti olan kişilerde uygulanan liposuction ile birlikte uygulandığında lazer lipoliz tedavisi sayesinde görülebilecek sarkmalar onarılması mümkün.

Lazer lipoliz / Liposuction Arasındaki Fark

Yağ aldırma işlemi olarak ta bilinen ve anestezi uygulayarak yapılan liposuction işlemi tekniğe göre değişiklik gösterse de önce uygulama olan bölgeye sıvı verilme işleminden ve sonra yüksek negatif basınç ile yağların çekilmesi işlemidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu