Güzellik

Laser Liposuction

Laser Liposuction

Laser Liposuction

Kadınlar ve erkeklerdeki cilt yüzeyi ve cildin altındaki dokular arasında bulunan  yağ katmanı vücudun farklı bölgelerinde yağ depolamasına neden olabilir. Sıkı  diyet ve egzersiz ve diyet programları ile belli bir yere kadar kilo verilse bile, bölgesel yağlanmaların vücuttan atılması pek kolay olmaz. Siz de bölgesel yağlarınızdan  şikayetçiyseniz ve vücudunuza şekil verilmesini istiyorsanız ya da Laser Liposuction ile bu hayalinize kavuşmak mümkün olabilir.

                                

Lazer Liposuction Uygulaması

Vücudunuzun daha biçimli, olmasını sağlayan Laser Liposuction uygulaması sırasında yağlı dokuya sıvı enjekte edildikten sonra uygulama yapılması istenilen bölgeye açılan minik kesikler açılarak girilerek kanal adı verilen ince ve içi boş, aparatlar yerleştirilir. Bu sayede bölgesel yağlar vücuttan vakumlanarak çekilmesi işlemi yapılır. Ultrason teknolojisinin ile yapılan liposuctionda ise Laser Liposuction  farklı olarak vücuttaki yağ dokuları ses dalgaları ile parçalanır ve  sıvı hale getirildikten hemen sonra vakumlanır.

                   

Lazer Liposuction Uygulamasının Avantajları

Liposuction uygulamasının en önemli avantajı ve iyileşme sürecini hızlı oluşudur. Bu ameliyat sonrasında hastanın hekim tarafından uygun görülen süre kadarı ile özel bir korse giymesi gerekmektedir. . Bu korsenin vücuda yarattığı baskı cildi bu yeni  formuna hemen adapta olmasını kolaylaştırır. Böylelikle bu ameliyattan en geç  birkaç hafta sonrasında  egzersiz  vespor ile  hayatınız normal rutinine  dönecektir

.                                                           

Lazer lipoliz Ve Liposuction ile  Bölgesel  Zayıflama

 

Her geçen gün yağ alma işleminde farklı seçenekleri sunulduğu Estetik cerrahi’ de gelişen , lazer lipoliz  klasik liposuction, lazer lipoliz, smart lipo, vaser liposuction vücut şekillendirme için sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Ameliyathane ortamı olmadan uygulanan  Lazer Lipoliz kullanım alanı sınırlı olup, lazer liposuction ise, Çok fazla miktarda yağ alınması gereken hastalarda uygulanan bir yöntemdir.  Bölgesel yağlanma  ve fazla kilo problemi olan kişiler için Lazer lipoliz ile yağ almanın en uygun olduğu kişiler de oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

                   

Diyet yapanların en sık rastladığı problemlerden biride  basen,  göbek bel gibi vücudun yağ yakışının zor olduğu  belli bölgelerde  yağlar ve fazlalıklar Kliniğimizde bu bölgesel zayıflama konusunda için  veliposuction lazer , lipoliz,  AWT,gibi  pek çok yöntemler uygulanmaktadır. Vücudun belli alanlarında  birikmiş olan yağların azaltılması için kullanılan bu  bölgesel zayıflama yöntemlerindeki asıl amaç vücutta biriken yağ hücreleri deriye yada vücuda zarar vermeden parçalanarak  katı halden sıvı hale getirilmesini sağlamaktır.

Lazer Lipoliz Ve Liposuction

Bölgesel zayıflama ve yöntemleri arasında  en çok tercih edilen AWT , Lazer Lipoliz ,liposuction,vücutta dokunun yumuşak olduğu yerler, için  daha uygun dur.  Vücut hatlarına şekil vererek çok  daha orantılı hale getirmesi için uygulanan Liposuction bu bağlamda yağların vakumla emerek vücuttan atılması işlemidir.

                       

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu