Güzellik

Laser Liposuction Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Laser Liposuction Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Laser Liposuction Hakkında Doğru Bilinen  Yanlışlar

Laser Liposuction hakkında şuana kadar pek çok yazı okumuş olabilirsiniz. Bu yazımızda Liposuction nedir ve nasıl uygulanır sizleri bu konular hakkında bilgilendirmeye çalışacağız. Ultrason teknolojisinin ile yapılan liposuctionda ise Laser Lipolizden  farklı olarak vücuttaki yağ dokuları ses dalgaları ile parçalanır ve  sıvı hale getirildikten hemen sonra vakumlanır.

  Laser Liposuction İle Diyetsiz Zayıflama

Kadınlar ve erkeklerdeki cilt yüzeyi ve cildin altındaki dokular arasında bulunan yağ katmanı vücudun farklı bölgelerinde yağ depolamasına neden olabilir. Sıkı diyet ve egzersiz ve diyet programları ile belli bir yere kadar kilo verilse bile, bölgesel yağlanmaların vücuttan atılması pek kolay olmaz. Siz de bölgesel yağlarınızdan şikâyetçiyseniz ve vücudunuza şekil verilmesini istiyorsanız ya da Laser Liposuction ile bu hayalinize kavuşmak mümkün olabilir.

Lazer Liposuction Uygulamasının Avantajları

Laser Liposuction Uygulaması Nasıl Yapılır?

Vücudunuzun daha biçimli, olmasını sağlayan Laser Liposuction uygulaması yağlı dokuya sıvı enjekte edildikten sonra uygulama yapılması istenilen bölgeye açılan minik kesikler açılarak girilerek kanal adı verilen ince ve içi boş, aparatlar yerleştirilir. Bu sayede bölgesel yağlar vücuttan vakumlanarak çekilmesi işlemi yapılır.

Lazer Liposuction Uygulamasının Avantajları

Lazer Liposuction Uygulamasının Avantajları

Lazer Liposuction uygulamasının en önemli avantajı ve iyileşme sürecini hızlı oluşudur. Bu ameliyat sonrasında hastanın hekim tarafından uygun görülen süre kadarı ile özel bir korse giymesi gerekmektedir. Bu korsenin vücuda yarattığı baskı cildi bu yeni formuna hemen adapte olmasını kolaylaştırır. Böylelikle bu ameliyattan en geç birkaç hafta sonrasında egzersiz  ve spor ile  hayatınız normal rutinine  dönecektir. Bu nedenle hiç zorlamamadan normal iş ve sosyal yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Lazer Liposuction Uygulamasının Avantajları
Lazer Liposuction Uygulamasının Avantajları

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu