Moda

Kadın Pantolon Modelleri 2018

Kadın pantolon modelleri 2018 her sezon olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı seçeneklerle vitrinlerdeki yerini alıyor.  Renk, desen, kumaş ve tasarım özellikleri açısından çok sayıda seçeneği bulmak mümkün.  Seçeneğin çok fazla olması her ne kadar kafa karışıklığına neden olsa da pantolonlarda her zevke hitap eden çözümler de görmek mümkün.

Jean Pantolon Modelleri

Jean pantolon modelleri hiç eskimeyen kumaşlardan biri denebilir. Özellikle günlük ve spor giyim sevenlerin vazgeçilmezi olduğu aşikar. Ayrıca kumaş ve kot karışımı klasik görünümlü Jean pantolonlar da kullanım alanındaki genişlik açısından epey etkilidir denebilir.

Kumaş Pantolonlar

Kumaş pantolonlar klasik giyim tercih eden kadınlar için ideal seçeneklerden biridir.  Özellikle gömlek, ceket ve klasik ayakkabı ile ideal kombini yapılabilir. Renk açısından bu yıl özellikle siyah ve renkli kumaş pantolonların sık görüldüğünü fark edebiliriz. Yani koyu renklerle sınırlı kalmanız da gerekmiyor.

Keten Pantolonlar

Keten kumaş özellikle cildi hassas olan ve kumaşta sağlıklı giyime önem veren kadınlar açısından vazgeçilmezler arasında. Yeni sezonda da bunun etkilerini görmek mümkündür.  Keten pantolonlar özellikle bahar aylarında ve yaz dönemlerinde serin tutmasıyla da avantaj sağlıyor.

Hangi Pantolon Renkleri Moda

Yeni sezonda renkli pantolonlar çok moda. Özellikle turuncu, kırmızı, bordo, yeşil, mavi gibi temel ana renkleri sıkça görebiliriz. Klasik pantolonlarda bu renklilik nispeten sınırlı kalabilse de diğer kumaşlarda daha fazla seçenek görmek mümkündür.

Pantolon Kombinlerinde Yapılan Hatalar

Pantolon modelleri 2018 kombin yaparken birçok kişi renk ve kumaş kullanımı konusunda  tam etkili sonuca varamayabiliyor. Örneğin kumaş pantolonları spor ayakkabılarla giymemek gerekiyor. Yani kumaş özelliklerine göre de hangi parçalarla kombin edileceği son derece önemli. Aynı şekilde kot pantolonla da klasik ceket ya da klasik üst pek uyumlu görünmeyebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu