Moda

Kadife Ceketle Kombin Önerisi

2018 yılının trendleri arasında olan kadife ceketle kombin önerisi için pek çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Kadife ceket ile şıklığı yakalamak çok daha kolay olmasının yanı sıra size hoş bir hava katacaktır.

Kadife Ceket ile 1. Kombin Önerisi

Yeni sezonun en çok tercih edilen trendleri arasına giren kadife ceket ile ilk olarak mini bir etek altına giyeceğiniz uzun çorap çizmeler ile çok daha şık görüneceksiniz. Bu kombin ile adeta genç ruhunuzu ortaya koyacak ve çok hoş görüneceksiniz.

Kadife Ceketle Kombin ÖnerisiKadife Ceket ve 2. Kombin

Kadife ceketiniz ile çok daha elegan bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bu tarz giyim için ikinci kombin olarak kadife ceketinizin altına siyah bir pantolon ve stiletto ayakkabı ile çok daha şık görüneceksiniz. Ayrıca bu kombin için çok dikkat çeken bir çanta ile tamamlamanız çok daha hoş bir hava katacaktır.

Kombin İçin Kadife Ceket

2018 yılında ekose desenler çok fazla kullanılmakta ve moda olmuş durumda. Kadife ceket kombini içinde ekose desenli tasarımlar çok daha şık olması için son derece yardımcı olacaktır. Çok sevdiğiniz kadife ceketinizi ekose etek ile kombinlediğiniz zaman çok daha güzel olacaktır. Bu sayede abartıdan çok daha uzak bir gece stiline sahip olabilirsiniz.

Kadife Ceket İle 4. Kombin Yapmak

Bir diğer kadife ceket kombin önerisi için hem günlük yaşam içinde hem de bir yemek daveti için çok daha şık olmak adına metalik bordo trendi kullanmak çok doğru olacaktır. Kadife ceket altına bordo deri bir pantolon ile çok daha zarif bir görüntüsü olan bordo bir ayakkabı sayesinde çok şık görüneceksiniz. Böylece çok daha klas görünerek kadınsı bir stil elde edeceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu