Güzellik

İYİ BİR CİLT BAKIMI NASIL OLMALIDIR.

CİLT BAKIMI

İYİ BİR CİLT BAKIMI NASIL OLMALIDIR.

Cildin doğal yağ dokusu ve dengesini korunması açısından önem taşıyanCilt bakımı ciltte ölü hücrelerin atılması, kan dolaşımı yeni hücre oluşumu gibi doğal işlevlerini düzenlenmesi uygulamalarında cilt  özel dezenfektanlarla temizlenerek gözeneklerin açılmasını sağlar. Doğal yaşlanma güneşin zararları, mimiklerin sürekli kullanılması gibi dış etkiler yıpratıcı etkileri zamanla cildin kuruyup  matlaşarak kırışmasına neden olabilir.

                       

Dönemsel İhtiyaçlara  Göre Cilt Bakımı

Güneşin zararlarını azaltmak ve bronzlaşma sonrası güneşin zararlı etkilerinden kurtulmak için kişisel bakım ve doğru bakım ürünleri ile mümkün olacaktır Yaşlılık belirtileri problemleri Yaşlanma ile azalan yaşamsal aktiviteler için cildin ihtiyacı olan aktif maddelerin cilde verilmesi sonrasında cildinizin eski canlılığına kavuşması sizin  görsel ve ruhsal olarak rahatlamanızı sağlayacaktır. Dönemsel ihtiyaçlaragöre her ay düzenli olarak uygulanması gereken cilt bakımı Antiaging krem ve serumlar ile. tedaviye yardımcı işlemler sonucunda cilt daha canlı, parlak, sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

      

Düzenli Cilt Bakımının Yaşlanmayı Geciktirimi? İşte Cevabı

Cilt bakımında en önemli aşamalarından biri olan  cilt  temizlenerek koruyucu tabakanın oluşturulması için kullanılan haftalık kürler cildin yenilenmesinde oldukça  faydası vardır. Sizde cildiniz için Düzenlicilt bakımı yaptırarak Cildinizin  genç ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama olarak 5-6 haftalık periyotlar ile yaptıracağınız cilt bakımı cildiniz çok  daha canlı, parlak, sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır.

        

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu