Burçlar

İkizler Burcu

Burçlar kendi içlerinde de hava, su, ateş ve su grubu olarak sınıflanırlar ve ikizler burcu da hava grubu içinde yar alır. İkizler Merkür gezegeni tarafından yönetilir.

Hem böyle tutulamaz bir yapıda olduklarından hem de sanki iki kişi yaşamalarından ötürü çok dikkat çekici özelliklere sahiptirler. Kesinlikle çok yönlüdürler.

Maceracı ruh, akıl, merak, her konuya ilgi duymak kişilik özellikleridir. Bu merak aniden gelişen bir huydur, önceden planlanmış değildir. Fakat çevrelerindekiler bu durumu düşünülmüş bir tavır sayarlar. Yaşlanma nedir bilmemek İkizler Burcu hakkında karakteristik bir özelliktir. Çocuksu saflık, güzel konuşma, bazen karşıdakini iğnelemek de listeye girebilir.

Ve duygularının kurnazca olduğunu unutmamak gerekiyor. Konuşmayı seven İkizler burcu insanı susuyorsa ortada ters giden bir durum olduğundan emin olabilirsiniz.

İkizler Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır?

İkizler burcu terazi ve kova burcuyla iyi bir uyum sergiler. Tabi diğer gezegensel etkilerin de hesaba katılması gerekir. Aslan burcunun baskısı ve otoritesine uyum sağlayamayan ikizler, baskıya gelemez. Özgürlüğünün sürmesini ister. Ancak kadın ve erkek olan ikizler burcunun aldatmaya meyilli olduğu çok iyi bilinmektedir.

İkizler Burcu Hangi Meslekleri Tercih Edebilir?

Merkür yönetici gezegenine sahip olan ikizler burçlar, yazarlık, edebiyat gibi meslekleri tercih edebilir. Sosyalliği seven ikizler burcu, kültürlü kişilerle vakit geçirmekten keyif alır. Oldukça romantik olan bir ikizler erkeğinden size özel yazılmış şiirler duyabilirsiniz.

İkizler Burcu Olan Ünlüler

Angelina Jolie, Johnny Deep, Che Guevera, Haluk Bilginer, Orhan Pamuk, Attila İlhan, Bülent Ecevit, Kenan Doğulu, Çetin Altan, Kenan İmirzalıoğlu gibi isimler ikizler burcuna mensup ünlüler arasındadır. Dikkat ederseniz edebiyat dünyasının en başarılı isimleri ikizler burçlarından çıkmaktadır. Özellikle şiir ve edebiyat alanında çok başarılı olabilirler.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu