Güzellik

İkbal Gürpınar Kırışıklık Kremi 

Genelde kadın programları ile tanıdığımız İkbal Gürpınar çok sağlıklı görünen kendi cildi hakkında bir sır vermişti. Gerçekten de bir sırdı, çünkü sunucu “Secret Age “ isimli yüz kremini kullandığını söylüyordu ve secret sır demekti. Kadınlar bu sırrı merak ettiler ve sonuçlarını kendi yüzlerinde görmeye karar verdiler.

Sır Kremi Nasıl Yapılıyor?

Bu krem tamamen doğal içeriklerle hazırlanıyor. İçine eklenen kantaron yağı, şeftali yağı, buğday yağı gibi bitkisel özlerle çeşitleniyor. Sonuçta piyasada İkbal Gürpınar kırışıklık kremi olarak aranmaya başlayan ürünü, sabah ve akşam kullanmanız yeterli olacak.

Yavaş ve dairesel hareketlerle yüzünüze ve boynunuza istediğiniz içerikte tercih ettiğiniz kremi sürün. Bol bol kullanmanıza gerek yoktur, makul miktar yeterli olacaktır. İki üç hafta içinde etkilerini görmeye başlayacaksınız.

Sivilceler İçin Krem

Secret isimli krem sivilceler üzerinde de etkili oluyor. Sivilcelerin giderilmesinin yanı sıra göz çevresi için de tercih edilen bu krem birçok cilt tipinde kullanılır. Zeytinyağıyla karıştırılarak kuru ciltlerin bakımında da bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Sivilceli ciltlerde her zaman iyi temizlenmeme nedeniyle sorular çıkmaktadır. Bu sorunların çözülmesi için yapılan bitkisel kürlerden biri papatya, ısırgan ve lavantayı ezerek biraz limonla karıştırmak ve macun gibi olunca sivilcelerin üzerine sürmek. Her gün yapılan bu kürle sivilcelerin hızla yok olduğunu görecek ve ortadan kaldıracaksınız.

İkbal Gülpınar Güzellik Seti

Farklı bitki özleri ve yağlarından oluşan güzellik seti de kadınların ilgisini çekiyor. Sabah ve akşam sürülen kremin yanında göz çevresi için kullanılan krem de var. Bu şekilde kırışıklar çok belli olmadan kullanmaya başlayacağınız İkbal Gülpınar güzellik seti ile hem ucuz hem de bitkisel içeriklerinden oluşan sağlıklı kremler almış oluyorsunuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu