Güzellik

Güneş Gözlükleri

 

Güneş Gözlükleri

Yaz geldiğinde birbirinden şık ve farklı güneş gözlükleri vitrinlerdeki yerini alır. Güneş gözlükleri sadece günlük hayatta değil aynı zamanda plaj modası konusunda da son derece önemlidir. 2015 plaj modası incelendiğinde birbirinden renkli güneş gözlükleri göze çarpmaktadır.

Güneş gözlükleri konusunda geçtiğimiz yılın modası olan aynalı gözlük modası trendi devam ediyor. Gözlükte trendi yakalamak isteyenler birbirinden şık aynalı gözlüklerden tercih yapabilirler. Bu gözlüklerin çerçeve kısmı renkli olanlar, enerjik ve farklı görünmenizi sağlamaktadır.

Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri bakımından bu yaz farklı modeller de kullanılmaktadır. Özellikle geniş ve yuvarlak güneş gözlükleri bu yıl plajlarda son derece modadır. Bu gözlüklerin çerçeve kısımları ise beyaz ağırlıklıdır. Bunun yanı sıra yaza ve plaja uygun, canlı renklerden oluşan çerçeveler de bulunmaktadır.

Güneş gözlükleri bakımından aynalı gözlüklerden hoşlanmayanlar, koyu renkte olan ve gözleri göstermeyen tarzda güneş gözlüklerini tercih etmelidir. Plaj modasında, şeffaf ve gözü gösteren modeller pek kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra plajlarda ince çerçeveli modeller de fazla tercih edilmemektedir. Kalın ve belirgin çerçeveye sahip gözlükler tercih edilmektedir.

Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri konusunda sokak modasına uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sade renklerden oluşan ya da klasik siyah çerçeveli gözlükleri kullanabilirsiniz. Bu konuda ünlü markaların çeşitli renk ve boyutlardaki modelleri göz kamaştırmaktadır. Plajda hem göz sağlığınızı korumak hem de şıklığınızı tamamlamak için güneş gözlüğünüzü dikkatli bir şekilde seçmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu