Moda

Genç Odalarında Aydınlık Seçenekler

Genç odası dekorasyonu son dönemde oldukça popüler duvar kağıtları ve mobilyalarla dikkat çekici bir Country tarzı genç odası esintisini ortaya çıkarıyor.

Dilimize kır evi tarzı olarak geçen Country tarzı dekorasyon genç odalarında da kendini göstermeye başladı. Oldukça iç açıcı ve şık olan genç odaları, dekorasyon açısından memnun kalacağınız tarzlarıyla genç çocuklarınızı kaliteli yaşam alanlarına ulaştırıyor. Country tarzı genç odası, küçük büyük tüm odalarda güvenle kullanılabiliyor.

Aydınlık Alanlar Yaratın

Çok pencereli bir odanız varsa şanslısınız. Çünkü perdeler dekorasyonunuz için son derece önemli olacaktır. Birbirinden renkli yatak odaları yaratırken tercihiniz beyaz mobilyalar olacaksa, küçük odalarınız daha geniş, büyük odalarınız ise daha ferah görünecektiOdada çok fazla aksesuar olmayacağı için genelde hobi ürünleriyle ya da kitaplık, çalışma masası gibi alanlarda kullanılan ürünlerle tercih edeceğiniz bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Doğru Renkler

Country tarzı genç odası modellerinde genelde açık renkler tercih edilmektedir. Pembe, mavi ve yeşilin en uçuk tonları beyazla birlikte kullanılır, çiçekli desenler bu dekorasyona etki etmektedir. Doğru renkler tercih edenler için dekorasyon oldukça etkileyici hale gelmektedir. Çocukların tercih ettiği renkler dikkate alınarak dekorasyon yapılması gerekmektedir. Farklı renklerin bir arada kullanılması ya da aynı rengin değişik tonlarının kullanılması da dekorasyon için hoş bir görünüm ortaya çıkar.

Az ve Öz Tarz

Bazen az ve öz mobilya kullanarak da dekorasyonu tamamlamak mümkün olmaktadır. Genç odası mobilyaları ve bir iki parça aksesuar kullanarak nezih ve sade bir dekorasyon stili ortaya çıkabilir. Yine açık renklerin tercih edileceği ev tekstili ürünleri seçimi, dekorasyonu tamamlamak için son derece önemlidir. Az ve öz eşya kullanarak Country tarzı genç odası tercih edeceğiniz alternatiflerle ferah ve kaliteli alanlar yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu