Ekonomi

Garanti Kazançlı Kasko Nedir? Avantajları Nelerdir?

Garanti Kazançlı Kasko Nedir? Avantajları Nelerdir? Pek çok kimse taşınır taşınmaz malvarlıklarına herhangi bir zarar gelmesi durumunda önceden önlem alır. Bizde yazımızda garanti kazançlı kasko konusunu inceleyeceğiz.

Garanti Kazançlı Kasko Nedir? Avantajları Nelerdir? Garanti kazançlı kasko araç sahiplerine teminat sağlar. Gündelik yaşamda birçok risk vardır. Bunlara yönelik önceden birtakım önlemler almak yerinde olacaktır. Araçlar kasko konusunda hassas davranılan taşınır malvarlıklarından biridir. Bu yüzden kaskosu olmayan araç yok dersek yanlış olmaz. Piyasada birçok buna yönelik şirket bulunsa da uygun fiyatlı ve avantajlı imkanlar seçimlerde önemlidir. Bu yönden Garanti bankası kendi geliştirdiği bu kazançlı kasko hizmetiyle ilgilenenlere cazip fırsatlar sunar. O zaman bizde Garanti bankasının sunduğu Garanti kazançlı kasko nedir? Bunu ele alalım.

Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Garanti kazançlı kasko ile hırsızlık, kaza gibi istenmeyen durumlara karşı teminat sağlayan bir kasko türüdür. Buna yönelik birçok kasko şirketi olsa da insanlar daha uygun fiyatlı olanı seçecektir. Bu yüzden Garanti bankası müşterilerine ekstra avantajlar sağlar. Kazançlı kasko imkanı Garanti bankası müşterilerinin yanında bu bankanın müşterisi olmayanlarda yararlanır. Tanıdığı ekstra avantajlarla birçok kasko yaptırmak isteyen kimselerin dikkatini çeker. O zaman yazımızın devamında Garanti kazançlı kasko avantajları neler bunları ele alalım.

Garanti Kazançlı Kasko Avantajları

Garanti kazançlı kasko sunduğu imkanlarla pek çok kimseye cazip gelir. O zaman bu avantajları sıralayalım.

  • 1 dakika gibi çok kısa sürelerde kazançlı kasko teklifi alma imkanı vardır.
  • Garanti banka müşterileri ödemelerde Bonus kartını kullanırsa yüzde 10 bonus kazanır.
  • Kazançlı kaskoyu tek çekim şeklinde kredi kartıyla ödeyenler yüzde 5 indirim imkanından yararlanır.

Bunların yanında Garanti kazançlı kasko sunduğu teminatlarda kişilere seçim olanağı sunar. Kazançlı kasko yaptıranlar istedikleri özellikleri ekleyip çıkararak seçim yapma özgürlüğüne sahiptir. Bu anlamda bir nevi kişiye özel kasko niteliğini alır.

Garanti bankası Eureko Sigorta A.Ş. ile anlaşmalı çalışmaktadır. Kazançlı kasko yaptırmak isteyenlerin teminatı bu sigorta şirketi tarafından sağlanmaktadır. Garanti bankasının kazançlı kasko uygulamasında ilgilenenlere indirimli teklifler sunar. Bu sigorta şirketi trafik sigortalamanın yanında sağlık konusunda da çalışmaları vardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu