Moda

Eskiye Dönüşün Sinyallerini Veren Moda Trendleri

80’ler 90’larda görmeye alışkın olduğumuz birbirinden güzel detaylar 2018’in trendlerini oluşturuyor. Ne kadar “modayı takip etmiyorum” derseniz deyin bu parçalara hayran kalacaksınız.

Tarzınızı bulduğunuzda Vintage moda ve diğer kombinlerle her zaman dikkat çeken bir stili yaratmanız çok daha kısa sürecektir.

Işıldamaya Hazır Olun!

Hayatımıza 80’li yıllarda giren sonra bir dönem hayatımızdan çıkan pullu, paletli elbiseler geçtiğimiz yıl yeniden hayatımıza girmeye başlamıştı. Alışmaya çok da zorlanmadığımız pullu, ışıltılı, paletli giysiler bu yıl hemen hemen her üründe kullanılıyor. Oldukça şık olan bu giysileri ister hem klasik hem de spor kombinlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Katıldığınız her etkinlikte diğerlerinden +1 farklı olacaksınız.

Büyük Çantalara Veda, Küçük Çantalara Merhaba

Torba gibi büyük çantaları bu yıl rafa kaldırıyoruz. Eskilerin en kibar modası mini çapraz çantalara yeniden merhaba diyoruz. İçerisine telefonunuz ve birkaç kartın sığabileceği bu çantalarla çok rahat edeceksiniz.

Bol Paça Kısa Pantolonlarla Tanışma Vakti!

Boyfriend Jean ve momların ardından bu yıl iyice kısalan ve bollaşan pantolonlar “Asla bol paça pantolon giymem” diyenleri bile kendine hayran bırakacak. İster düz bir tişörtle isterseniz daha gösterişli bluzlarla kombinleyeceğiniz bol paça kısa pantolonlarla çok rahat edeceksiniz.

Kareli ve Ekoseli Pantolonlar

Hepimizin annesinin gardırobunda en az 1 tane bulunan ekoseli pantolonlar bu yıl bizlerinde gardırobundaki yerini alacak. Hayatımıza hızlı bir giriş yapan ve özellikle ofis şıklığının başını çeken ekoseli pantolonlar, etekler, şallar ve kabanlar önümüzdeki yılında trendleri arasında yer alacakmış gibi görünüyor.

Ve Tabi Ki Büyük Gösterişli Çiçek Desenleri

Pantolon, tulum, elbise, etek gibi hemen her giysiye çok yakışan büyük çiçek desenleriyle ilkbaharı ve yazı tam anlamıyla yaşayacaksınız. İri ve karmaşık çiçek desenleriyle adete 70’lerin büyüsünü yansıtacaksınız. Gardırobunuzda en az 1 tane çiçek desenli giysi bulundurmanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu