Yaşam

Erkekler İlişkide Ne Arar? Beklentileri Nelerdir?

Erkekler İlişkide Ne Arar? Beklentileri Nelerdir? İlişki erkekler için ne ifade ediyor? Erkekler bir ilişkide ne arar? İşte sorunuzun yanıtını veriyoruz…

Erkekler ilişkide ne arar sorusunun yanıtı, aslında direkt olarak kadından da beklentiyi gözler önüne serecektir. Erkeğin ilişkiden beklentisi, aynı zamanda partnerinin de nasıl davranması gerektiği konusunda fikir sahibi olmanızı destekler. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, ilişkiye yönelik avantajlı bir süreç sizi karşılıyor olacak.

Erkekleri Beklentisi

Erkeklerin beklentisi, rahatlığın içindeki konfor olarak tanımlanabilir. Yani çoğu zaman sevgililerinin olduğu durumlarda da rahat hareket edebiliyor olmak isterler. Bu durumda kadınların çok baskın olması, engelleyici olması olumsuz olacaktır. Ne yazık ki erkeklerin beklentisi, biraz daha rahat bir ilişkinin içinde olmak olduğundan, baskın kadınlar çok ilgi çekici olmayabilir. Erkekler rahat hareket edecekleri bir ilişki ister. Erkeklerin beklentisi bu bağlamda cool bir ilişki yaratmak olacaktır.

Uzun Süreçler

Erkekler hızlı hareket etmekten hoşlanmaz. Genel olarak erkeklerin beklentisi, evlilik ya da diğer aşamalar için sürecin uzatılmasıdır. Bu durumda sabırsız olan kadınlar rahat edemeyebilir. Bir an önce ailelerin tanışma, arkadaşlar ile tanıştırma hayalleri olan kadınlar sürecin sonunda hızlandırmak için uğraşabilir. Ancak erkeklerin ilişki anlayışı tamamen daha cool hareket etmek olduğundan zaman zaman tartışmalar yaşanabilir. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, uzun süreçler yaşamanın daha mantıklı olduğunu göreceksiniz.

Hayatı Kolaylaştırma

Erkeklerin belki de en önemli beklentisi, kadının biraz daha hayatını kolaylaştırmasıdır. Bunlar çok basit şeyler de olabilir. Ancak hayatı birlikte paylaşıyor olduğunu hissetmek üzere, onun hayatını kolaylaştırma en önemli seçenektir. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, sizin de hayatı kolaylaştırma açısından yaptıklarınızın farkına varacaksınız. Erkeklerin ilişki beklentisi tamamen onun kendinizi iyi hissetmenin ötesinde, hayatını da pratik ve güzel hale getirmiş olmasıdır. Çoğu zaman kavganın olduğu ilişkiden erkekler hemen uzaklaşır. Kadınlar için çözüm odaklılık devreye girse de erkekler için bu durumu kaçarak çözmek söz konusu olacaktır. Bunu göz önünde bulundurup ona göre bir çözüm sağlamak önemlidir.

Erkeklerin ilişkiden beklentisi kişiye ve duruma göre de değişebilir…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu