Yaşam

Dünyanın En İyi 10 Futbol Takımı Hangileridir?

Dünyanın En İyi 10 Futbol Takımı Hangileridir? Dünyanın en iyi futbol takımları arasında özellikle ön plana çıkan birçok takım sıralanabilir. Bizde bu yazımızda dünyanın en iyi 10 futbol takımı sizlerle paylaştık.

Dünyanın En İyi 10 Futbol Takımı Hangileridir? Dünyanın en iyi futbol takımları alanına göz atmak için yazımızı inceleyebilirsiniz. İşte dünyanın en iyi takımı;

1) FC Barcelona

Bu güne kadar yapmış olduğu başarılar ile ön plana çıkmayı başaran bir takım olmuştur. Her zaman da adından söz ettiren bir takım olma unvanına sahiptir. Bu güne kadar almış olduğu puanlar ise 2877 dir.

2) Real Madrid

Dünyanın en iyi ikinci futbol takımı olarak bilinir. Tarih boyunca her zaman en büyük rakibi olarak ise karşısında Barcelona yer almıştır. Puanı ise 2782 dir.

3) Bayern Münih

Dünyanın en iyi takımları arasında yer alır. Dünyanın önde gelen takımları denildiği zaman bu alanda Bayern Münih te ön plana çıkar. Bu güne kadar almış olduğu toplam puan ise 2594 tür.

4) PSG

PSG takımı son zamanların parlayan takımı olarak ön plana çıkar. Oldukça güçlü bir kadroya ve birbirinden yetenekli olan usta futbolculara sahiptir. Bu güne kadar almış olduğu toplam puan ise 2357 dir.

5) Atletico Madrid

Dünyanın en güçlü takımları içinde Atletico Madrid de yer alır. Özellikle son 10 yılda ortaya koymuş olduğu muazzam bir başarısı vardır. Almış olduğu toplam puan ise 2302 dir.

6) Juventus

Başarısı ön plana çıkan bir diğer takım ise Juventus dur. Bu güne kadar toplamda 2272 puan almıştır. Dünyanın 10 iyi takımı arasındadır.

7) Chelsea

Chelsea da son 10 yılda çok büyük bir gelişme kat etmiş bir takımdır. Almış olduğu toplam puan ise 2113 tür.

8) Manchester City

Şampiyonlar ligine yükselen bir takımdır. Çok başarılı ligler geçirmiştir. Bu güne kadar almış olduğu toplam puan ise 2113 tür.

9) Manchester United

Başarılı olan bir diğer takım da Manchester united olmuştur. Bu güne kadar almış olduğu toplam puan ise 2020 dir.

10) Arsenal

Başarıyı yakalayan önemli takımlardan biridir. 10 en iyi takım denildiği zaman akıllara her zaman Arsenal de gelir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu