Güzellik

Burun Estetiği Ameliyatı ve Sonrası

Burun estetiği ameliyatı her kesime uygulanır. Burun estetiği ameliyatı sonrası sorular kişilerin en merak ettiği durumdur. Estetik ya da kaza durumlarına bağlı olarak yapılır. Burunları kemerli olanlar ya da burun uçları düşük olanlar sıklıkla tercih eder. Solunumu simgeleyen burun ameliyatlarının güvenli uzmanlarca yapılması gerekir.

Burun Estetiği Ameliyatı ve Sonrası Sizi Bekleyenler

Burun Estetiği Ameliyatı ve Sonrası
Burun Estetiği Ameliyatı ve Sonrası

Burun estetiği ile önemli amaç burnun yüze uygun hale getirilmesidir. Ameliyat ile burun uzatılır ya da değişik bir görünüme sokulabilir. Ameliyat sırasında burun istenilen biçimi alır. Burun delikleri küçültme ameliyatları da aynı şekilde güvenle yapılır Burun estetiği ameliyatı sonrası sorular ile burnunuzun ameliyat sonrası nasıl bir düzelme seyri halinde olduğunu göreceksiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonucunda Burun Kusursuz Olur mu?

Kişiler kendi hayalinde kurduğu bir buruna sahip olmak isterler. Burnunuzda her hangi bir asimetrik sorun varsa bu ameliyat sonrası da aynı şekilde devam eder. Sizler ilk olarak doktorunuz ile her şeyi detaylı şekilde konuşmalısınız.

Burun Estetiği Ameliyatı ve Sonrası
Burun Estetiği Ameliyatı ve Sonrası

Burun Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Hastalar ameliyattan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmadıkları zaman aynı gün içerisinde evlerine giderler. Ameliyat sonrası oluşan şişlik ve morluklar 4 gün içinde yok olur. Burun hızlı iyileşme süreci yaşaması için belirli aralıklarla buz koymanız gerekir. Şişliğin geç geçtiği durumlar özellikle yağlı cilt yapısına sahip olan hastalardadır. 6 ay sonra burun gerçek şeklini alır. Hastanın düzenli aralıklarla doktora gitmesi gereklidir. Burun ameliyatları sonrasında özellikle hastalar bir hafta içerisinde normal iş hayatlarına devam ederler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Burnumda sorun var pek beğenmiyorum ve yaptırmak istiyordum. Ama içimde hep bir korku vardı. Buradaki yazılanlar biraz olsun içimi rahatlattı açıkçası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu