Güzellik

Bu Makyaj Hilelerine Bayılacaksınız

Kusursuz görünmeye hazır mısınız? Makyaj hileleri ile tahmin ettiğinizden çok daha güzel gözükeceksiniz. Detaylar aşağıdadır.

Kusursuz Bir Cilt

Cildinizin kusursuz gözükmesi için makyaj hileleri son derece avantajlı. Hem zayıf gözükmeniz hem de cildinizin pürüzsüz gözükmesi makyaj hileleri ile olacak. Bunun için kullanmanız gereken pudra, fondöten, kontür malzemeleri highlighter gibi ürünler olacak. Tüm bu ürünlerin nasıl kullanılması gerektiği hakkında edinmiş olduğunuz bilgiler sayesinde makyaj hilelerini uygulayabilirsiniz.

Cilt lekelerini kapatın;

İlk olarak yapmanız gereken, cildinizde varsa akne ya da buna benzer lekelerden kurtulmaktır. Direkt olarak lekelerinizin gözükmemesi için kaliteli olan makyaj ürünleri ile cildinizi kapatmalısınız.

Zayıf gözükmek;

Zayıf gözükmeniz makyaj hileleri içinde en çok uygulanan. Bunun gerçekleşmesi yaptığınız kontür uygulamaları ile büyük ölçüde sağlanıyor. Bunun için koyu renk ve açık renk fondötenler de kullanılabilir. Profesyonel bir makyaj için kontür malzemeleri de alabilirsiniz. Bazı yerlerin parlatılması ise highligt ile olacak. Bunun için de farklı malzemelerin kullanılması söz konusudur.

Makyaj hileleri nasıl yapılır sorusunun yanıtlanmasının ardından, direkt olarak uygulama yapılabilir. Dikkatli bir şekilde kusursuz ve zayıf bir cilt mümkün olacak.

Uzun Kirpikler

Kirpiklerinizin uzun gözükmesi için kullanacağınız hileler arasında, kirpiklerinizin başlangıçta pudra ile doldurulması yer alıyor. Uzun ve gür olması açısından pudranız ile bir iki sefer kirpiklerinizin üzerinden geçebilirsiniz. Maskarayı sürünce, kirpiklerinizin son derece farklı olduğunu göreceksiniz.

Dolgun Dudaklar

Dudaklarınızın dolgun gözükmesini mi istiyorsunuz. Bunun için mutlaka dudak kalemi kullanın. Çok olmasa da dudaklarınızın sınırını belli bir miktar üstten çizin. Sonrasında ise direkt olarak uygulamayı gerçekleştirin. Bu sayede sorunsuz şekilde dudaklarınızın dolgunlaştırılması mümkün olacak. Dolgun dudak hilesi ile hayal ettiğiniz dudaklara kavuşun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu