Dekorasyon

Banyoyu Daha Kullanışlı Hale Getirmek İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Banyoyu Daha Kullanışlı Hale Getirmek

  Banyolar evlerin çok önemli kullanım alanlarından biridir. Küçük banyolarda kullanılacak bazı ipuçları banyonuzun çok daha küçük ve çok daha fazla kullanışlı olmasını sağlayacaktır. Örneğin; kullanacağınız duvara gömmeli rezervuar sistemleri banyonuzu çok daha büyük ve çok daha şık gösterebilir.

Küçük banyolar için ayrıca, cam duşa kabinler veya perde kullanıyorsanız ise daha açık perde renklerini tercih etmeniz, banyonuzu çok daha büyük ve çok daha farklı kılabilir.

Büyük banyolar içinse, kullanacağınız belki büyük bir ayaklı havlu dolabı veya kullanacağınız büyük bir tuvalet kâğıtlık hem banyonuzu dolduracak hem de sizin için daha kullanışlı bir hale getirecektir.

 

 

 

 

 

 

Yeşil Banyo Dekorasyonu

 

Yeşil Banyo Dekorasyonu

Yeşil renk oldukça dikkat çekici bir renk olması ile beraber doğal olarak da göze çarpan renklerden biridir. Doğanın sunduğun en ferahlatıcı renklerden birisidir aynı zamanda. Yeşil renk banyolarda oldukça nemli bir renktir. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlar ve güvende olmanızı hissettirmektedir. Rahatlatıcı etkisi ile de dikkat çekmektedir.

 

 

 

Yeşil Banyo Dekorasyonunda Püf Noktaları

  • Öncelikle kalebodur seçimi, banyo dekorasyonunda önemli ayrıntılardan birisidir.
  • Yeşil olarak yapacağınız banyo dekorasyonunu, kalebodur renkleri de uyuşması gerekmektedir. Bunun için kalebodurunuz da yeşil renkte olması gerekmekte. Kalebodurun toprak tonlu olanlarından seçmenizde fayda vardır.
  • Daha sonra duşa kabin ve küvet seçini yeşil banyo dekorasyonunuza uygun cam bir duşa kabin seçiminde bulunmanız gerekiyor.  Banyonuzun renginin özelliği ile ferahlatıcı yeşil renk ile buzlu camlı duşa kabininiz de rahat bir banyo keyfi yaşayabilirsiniz.
  • Eğer küvet seçiminde bulunursanız ise küvetin sadeliğine dikkat ediniz. Beyaz renkli küvet veya kırık beyaz, şampanya tonlarına yakın renk küvetleri tercih etmenizde fayda vardır.
  • Ve son olarak aydınlatma ve aksesuar seçiminiz yeşil renk dekorasyonuna uygun halde aksesuar seçiminiz olması gerekmekte.
Yeşil Banyo Dekorasyonu

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu