Dekorasyon

Banyo İçin Aksesuar Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Banyo Aksesuarları

Banyonuz için seçeceğiniz aksesuarlarda dikkat etmeniz gereken şey,  banyonuzun büyüklüğüdür. Daha küçük banyolarda kullanacağınız küçük aksesuarlar banyonuzun çok daha şık görünmesini sağlayacaktır.  Örneğin; daha küçük havluluklar, kullanacağınız küçük çekmeceler ve küçük lavabolar. Belki duvar içine gizlenen küçük rezervuarlar banyonuzun çok daha geniş ve çok daha kullanışlı olmasını sağlayacaktır.

 

Banyo Aksesuarları

Büyük banyolar için, daha büyük duşa kabinler, daha büyük lavabolar yâda daha büyük tuvalet alanları sizin için çok daha faydalı olacaktır. Son dönemlerde çok sık kullanılan aksesuarlardan bir de,  banyo duvarlarında kullanacağınız çeşitli boylarda ve enlerde tablolardır.

Banyo Aksesuarları

     Bunun yanında kullanacağınız lambader, aplik ve benzeri aydınlatma ürünleri de banyonuzun evinizde çok daha önemli bir yer olmasını sağlayabilir.

Hamam Tarzı Banyo Modeli Hakkında

Hamam Tarzı Banyo Modeli,

Banyo tasarımların da son dönemler de gözde modeller arasında olmuş HAMAM TARZI BANYOmodeli oldukça revaçta olan bir model olmak ile birlikle oldukça da rahat bir banyo alanı sunmaktadır. Osmanlı tarzının yansıtıldığı hamam banyo modellerinde, he sizlere hamam keyfi sunmakta hem de evinizin içerisinde bu keyfi yaşatarak banyo keyfi sunmaktadır.

Hamam Tarzı Banyo Modeli,

 Hamam Tarzı Banyo Modeli, son dönemlerde en çok tercih edilen tasarımlar arasında yerini almıştır.  Modern ve etnik tarzın bir arada görüldüğü bu modelde özel tasarımlarda mevcuttur. Özellikle aksesuar olarak ibriklerin, taşların ve gümüşlerin tasarımları da tasarım açısından birbirlerini tamamlamaktadır.

Hamam Tarzı Banyo Modeli,

Genelde geniş banyo fiziğine sahip alanlarda yapılan bir modeldir. Fayans dekorasyonları da bu model için iyi seçilmelidir. Ve iyi renk seçiminin de en güzel dekorasyon oluşturacak şekilde belirlenmesi gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu