Yaşam

Akıllı Saatin İlginç Özellikleri

Akıllı Saatin İlginç Özellikleri

Akıllı saat işlemci ve RAM ile çalışır. Akıllı telefonlarla senkronize olması işlemci sayesindedir. İşlemcisi aynı olmayan akıllı saat ve akıllı telefonlar bir birleri ile senkron olamazlar. Akıllı saatler telefonla çalışmak zorundadır.  Akıllı saat almadan önce iyi bir araştırılma yapılmalıdır. Örnek verecek olursak Tizer işlemciye sahip bir akıllı saat ile İOS işlemciye sahip bir akıllı telefon bir biri ile eşlenmez. Akıllı saat ile telefonu eşleme işlemi bluetooth aktif edilerek sağlanır. Akıllı telefon tek başına bir iş yapmaz. Hoparlöre sahip akıllı saatler ile müzik dinleyip, telefon görüşmesi yapılabilir.  Akıllı saatlerin kamerası vardır ve unutulmaz anılarınızı kaydetmenizi sağlar.

Akıllı Saatin İlginç Özellikleri

Hafıza sahiptir ve resim, müzik, video depolama imkânı tanır. 4 gün kadar bir süre, işlem yapmadığınız takdirde şarj edilmeden çalışır. Su geçirmez yapısı ile muhteşemdir. Toza dayanıklıdır ve her ortamda kullanılabilir. Çözünürlüğü yüksektir ve kaliteli görüntüler elde eder. Amoled ekranı sayesinde her taraftan rahatlıkla ekranı görebilirsiniz. Analog ve dijital ekran görüntüsü verilebilir. Hareket sensörüne sahiptir ve enerji tasarrufu yapar. Hareketi algılar ve işlem yapılmadığı zaman ışığını kapatır.

Neden Akıllı Saat Kullanmalıyız?

Neden Akıllı Saat Kullanmalıyız?

Hayatımızı kolaylaştırmak ve teknolojiden geri kalmamak içim akıllı saat kullanırız. Günümüzün teknolojisinden kimse geri kalmak istemez.

Akıllı saat fiyatları

 Akıllı saat fiyatları 100 TL ile 2000 TL arasında değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun akıllı saat bulmak mümkündür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu