Moda

2018’in “İkinci El” Tarzı

Son dönemde birbiri ardına gündeme gelen ikinci el alışveriş siteleri, kendi tarzını oluştururken tüketim toplumunu önlemek için de bir fırsat oluyor. Yeni kıyafetler almak yerine ikinci el olan kıyafetleri tercih ederken günün modasını en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. 2018 modası için aradığınız parçaları bulamıyorsanız dert etmenize gerek yok. Çünkü birçok kişi bir iki kez giydiği parçaları ikinci el sitelerde satıyor.

Neler Almalısınız?

En lüks markaları ikinci el olduğu için ekonomik satın alma fırsatını bulabilirsiniz. 2018 modasının en gözde parçalarını satın alırken hangisini almanız gerektiği konusunda merak ediyorsanız işte en moda trendler!

Kalem Etekler

En şık kalem etek modelleri ilkbahar ve yaz modasında zarafetinizi ortaya çıkarmanız için sizi bekiyor olacak. Prada, Max Mara gibi markalar birbirinden şık kalem eteklerle gündeme gelecek.

Uzun Çizmeler

Nerdeyse modası geçecek olan uzun çizmeler tüm seksapelliğiyle kış sezonuna damgasını vurdu. Ünlü isimlerin dahi tercih ettiği bu ürünlerle şık ve beğeni kazanan tasarımların yapılması söz konusu oldu. Kış bitmeden siz de uzun çizmelerinizle salınabilir, ikinci el alışveriş sitelerinden ünlü markaların en kaliteli ürünlerini ucuza alabilirsiniz.

80’ler

80’ler modasını gerçek parçalarla takip etmek istiyorsanız en iyi ürünleri ikinci el sitelerden bulabilirsiniz Hem Vintage hem de eski tarz kıyafetlerin satın alınması için size en uygun parçaları bulmanız gerekecektir. Pop art kumaşlar ve renkli kıyafetler şimdiden birçok üründe kendini göstermeye başladı. 1980’ler modası için uygun olan ürünlerin elde edilmesi için siz de kendi tarzınıza en uygun olan kıyafet parçalarını kombinleyebilirsiniz.

Kısa tulumlar ve uzun dış giyimler, rengarenk kıyafetler ve eski moda ürünlerle 2018 trend ürünleri size de tarzınızı bulduracak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu