Moda

2018 Abiye Modelleri

2018 abiye modelleri her sene olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı zevklere hitap eden seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Yüzlerce markaya ait çok sayıda çeşit, vitrinlerde şimdiden yerini almaya başladı.  Özellikle düğün, mezuniyet, balo, önemli iş toplantıları gibi zamanlarda abiye kıyafetlere duyulan ihtiyaç da artmaktadır. Erkek giyimde abiye olmadığı için kadınlara seçim konusunda daha zor bir durum söz konusu. Bu nedenle de doğru bir kombin oluşturmak için modellere ve kombin önerilerine bakmakta fayda var.

2018’de Öne Çıkan Renkler

Yeni yılda turuncu, kırmızı ve bordo tonları ile metalik renklerin öne çıktığını görebiliyoruz. Ayrıca siyah yine her zaman olduğu gibi vazgeçilmezler arasında. Ancak 2018 öne çıkan renkler sınırlı da düşünülmemelidir. Yani herkese yakışan rengin aynı olması gibi bir durum söz konusu değil ve herkesin zevkini de tek bir renge sıkıştırmak pek mantıklı görünmüyor.

Kombin Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Abiye kombini en zor kombin türlerinden biridir. Bunun temel nedeni gösteriş ve makyaj ile aksesuarların tamamlanırken abartılı olabilmesi ve bunun da abiye elbisenin güzelliğini bozmasıdır. Eğer elbise siyah gibi sade bir renkse bu durumda ayakkabı ya da çanta ile canlılık katılabilir. Makyajla da canlı renklerden oluşan ruj kullanımı olabilir. Eğer elbise gösterişliyse diğer bölümler sade olmalıdır.

Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modelleri 2018 için bazı modelleri fikir oluşturması için sıralamak gerekirse:

  • Etek bölümü uzun, üst kısmı tüllü ve dantel işlemeli gri renk elbise
  • Kırmızı üstü dantel işlemeli göğüs dekolteli kuyruklu elbise
  • Siyah mini abiye elbise ve alt kısmı tül detaylı üst bölümü v yaka
  • Turuncu ve metalik renklerin bir arada kullanıldığı v yaka diz altı elbise vs. sıralama devam edebilir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu