Dekorasyon

2015 Ev Trendleri

Moda sadece kıyafetlere has bir kavram olmayı hayatın pek çok alanına sirayet eden bir olgudur. Kıyafetlerden evlere kadar her eşyanın, üretilen her maddenin geliştirilen bir yeni modeli gelecek yılların modası haline geliyor. Bu sadece üretim ve tasarımdan ibaret olmayıp renklere göre de değişiyor.

2014 Ev Trendleri
2014 Ev Trendleri

Örneğin 2015 yılının ev trendleri arasında renkler daha fazla ön plana çıkıyor. Doğallığın her alanda kendini göstermesi nedeniyle bu yıl zümrüt yeşili ve deniz mavisi biraz daha koyu olarak da lacivert renk daha fazla ön plana çıkıyor. Perdelerden biblolara kadar yeşil ve tonlarının kullanıldığı evler daha doğal bir görünüme kavuşuyor. Gün ışığının yeşil renklerle birleşmesi sonucunda da ortaya daha enerji dolu bir renk tonu ortaya çıkıyor.

Zümrüt Yeşili L Koltuk

Doğallığı seviyorsanız ve rahatlığa önem veriyorsanız eğer sizin için yeşil renk en ideal renktir. Mobilyalarınız da yeşil tonları tercih ederek aynı renkleri bir arada kullanabilir ya da bunun yerine turkuaz ya da krem renklerindeki L koltukları tercih edebilirsiniz. Ev trendleri içerisinde L koltuk hem köşeleri doldurması hem de modern tasarıma sahip olması nedeniyle çok tutuluyor.

Zümrüt Yeşili L Koltuk
Zümrüt Yeşili L Koltuk

Orta kısmada plastik ya da metal masalar yerine cam ve ahşap modeller tercih edilmeli. Özellikle ahşabın doğal rengi olan kahverenginin korunması evinize gerçek anlamıyla doğallık katacaktır. Bunlara dikkat ederek trend bir eve sahip olabilir ya da kendi zevklerinize göre kendi modanıza göre evinizi dizayn edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu