Sağlık

1 Haftada Göbek Yağı Eritme Egzersizleri

Göbek yağlarından kurtulmak isteyenler için basit egzersizler sunarak istedikleri görünüme ulaşmaları sağlanır.

Basit Göbek Yağı Eritme Egzersizi

Size sunduğumuz 1 haftada göbek yağı eritme egzersizleri ile istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Kilo vermek son derece zor olabilir. Özellikle de kalıcı yağ haline dönüşen göbek yağlarından kurtulmak son derece zordur. Bunun için ne kadar beslenmeye dikkat edilse de kimi zaman yağları eritmek mümkün olmaz. Göbek yağlarından kurtulmak için beslenme düzeninin yanına mutlaka egzersiz hareketleri de eklemeniz gerekir. Bu sayede de hızlı ve kolay bir şekilde göbek bölgesinde sizi saran yağlardan kurtulabilirsiniz.

Göbek çevresinde biriken yağlar, kadınlar için daha önemli bir sorundur. Bu sorun nedeni ile pek çok kadın istediği görünüme ulaşamaz. Kadınlara yardımcı olmak için basit egzersiz göbek eritme hareketleri sunarız. Bel bölgesindeki yağlar da bu sayede kolay bir şekilde çözüme ulaşır.

Crunches Göbek Hareketi

Crunches basit ve kolay yapılan bir egzersiz çeşididir. Yarı mekik olarak da adlandırılır. Bu hareketi düzenli yapan kadınlar ve erkekler kısa bir süre sonra düz bir karna kavuşmayı olanaklı hale getirirler. Bu hareketi yapmak için sırt üzeri yatın ve ayak tabanlarını yere koyun. Bu şekilde kafanızı kaldırıp indirin. Kafanızı kaldırırken nefes almanız ve indirirken nefes vermeniz karın yağlarını yakma noktasında size daha büyük kolaylık sağlar. Bu hareketi her defasında 12 defa yapmanız ve 3 set halinde günde 4 kere tekrar etmeniz önerilir.

Bisiklet İle Kilo Verme Egzersizi

Göbek eritmenin en önemli yolu olarak bisiklet egzersizi yer alır. Sırt üstü yatılır ve dizler 90 derecelik açı ile kaldırılır. Sağ diz ile sol dirsek ve sol diz ile de sağ dirsek yakınlaştırılarak göbek yağı eritme sağlanır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu